Téma: Likvidácia nebankovky Provident Financial

Vstupu do likvidácie Provident Financial predcházala zmena jeho názvu. Nebankovka sa po novom volá Endepro s.r.o. čo zrejme predstavuje skratku slov „End Provident“. Nebankovka je tak pod novým názvom v likvidácii od 04.04.2018.

Mali ste pôžičku od Providentu?
Ak ste dosplácali istinu (požičané peniaze) úveru a chcete si od nebankovky žiadať späť zaplatené peniaze máte jedinečnú a v podstate aj poslednú možnosť prihlásiť svoju pohľadávku voči nebankovke do jej likvidácie, čo môže pre vás reálne znamenať vrátenie preplatených peňazí v relatívne krátkom časovom horizonte. To najmä za predpokladu, že nebankovka sa bude chcieť  čo najskôr zlikvidovať.

Oplatí sa to?
Zapojiť sa do kampane a následne si prihlásiť pohľadávku v likvidácii nebankovky sa môže vyplatiť najmä tým spotrebiteľom, ktorí nebankovke splatili celú istinu (požičanú sumu) pôžičky. Všetko čo ste preplatili naviac si môžete uplatňovať v likvidácii nebankovky. Ako je to možné? Existuje mnoho súdnych rozhodnutí na základe ktorých je možné považovať zmluvy s nebankovkou za bezúročné a bezpoplatkové. Teda nebankovka sa na váš úrok v x prípadoch protizákonne obohatila. Tieto peniaze môžete získať kým nebankovka existuje. Po jej zániku sa ukončia aj všetky prebiehajúce súdne spory.

Ako sa prihlásiť?
Prihlásiť sa do likvidácie nebankovky môžete sami, tak že likvidátorovi zašlete prihlášku svojej pohľadávky, prostredníctvom advokáta alebo môžete využiť služby Spotrebiteľského Centra a nechať si prihlášku pohľadávky vyhotoviť na mieru, podľa svojej situácie.

Získať pomoc s prihláškou pohľadávky

Informácie o likvidácii Provident Financial s.r.o. 

Prispejte do zbierky na úhradu súdneho poplatku za podanie návrhu na vyhlásenie konkurzu nebankovky Provident Financial s.r.o.

Bežný účet a platby Exekúcia GDPR Internet Konkurz Letecká doprava Likvidácia nebankovky Provident Financial Nebankovka POHOTOVOSŤ Odborné posúdenie Odstúpenie od zmluvy Poistenie Povinné zmluvné poistenie (PZP) Rapid life životná poisťovňa Reklamácia Roaming - V EÚ ako doma Ročné vyúčtovanie 2017 Sporenie a investovanie Spotrebiteľský úver SVB Univerzálna služba Upomínacie konanie Zájazd Železničná doprava